رایانه ی کیفی یا به اصطلاح لپ تاپ به نوعی از کامپیوتر ها گفته می شود که دارای ابعاد کوچک و وزن کم بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. این دستگاه ها که امروزه تا حدودی جای کامپیوتر های رومیزی را گرفته اند، دارای تنوع و قدرت بسیار بالا در اندازه ی کوچک می باشند. لپ تاپ ها دارای باتری داخلی بوده و بدون نیاز به برق، برای چند ساعت قابل استفاده می باشن...

رایانه ی کیفی یا به اصطلاح لپ تاپ به نوعی از کامپیوتر ها گفته می شود که دارای ابعاد کوچک و وزن کم بوده و به راحتی قابل حمل می باشند. این دستگاه ها که امروزه تا حدودی جای کامپیوتر های رومیزی را گرفته اند، دارای تنوع و قدرت بسیار بالا در اندازه ی کوچک می باشند. لپ تاپ ها دارای باتری داخلی بوده و بدون نیاز به برق، برای چند ساعت قابل استفاده می باشند. به طور کل، لپ تاپ ها دارای همه ی اجزایی هستند که درون یک کامپیوتر رومیزی وجود دارد. شما می توانید تنوعی از برترین لپ تاپ ها را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

لپ تاپ 

زیرشاخه ها

  • بر اساس برند

    برند های سازنده لپ تاپ، همواره در تلاشند که سبک جدیدی در طراحی و تولید محصولات خود پیش گرفته و مخاطبان با کاربری های مختلف را به جمع مشتریان خود بیافزایند. هر کمپانی، سری های مختلفی از لپ تاپ ها را طراحی می نماید که عموما، مضمون خاصی را به عنوان هدف انتخاب می نمایند. بزرگترین کمپانی ها مانند اپل، ایسوس، ایسر، لنوو و ... سری های لپ تاپ را با مشخصات فنی و ویژگی های خاص به بازار عرضه می نمایند و بر سر قیمت تمام شده با یکدیگر به رقابت می پردازند. شما می توانید تنوعی از برترین لپ تاپ های ساخته شده توسط برترین برند های جهان را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

  • بر اساس مشخصات کلی

    تنوع در مشخصات لپ تاپ ها، شامل فاکتورهای اساسی همچون نوع ساخت، اندازه نمایشگر، کیفیت نمایشگر و ... می شود که خرید را برای کاربران راحت تر می نماید. انتخاب کالای درست در دریای متنوع از کالاهای دیجیتال، کار راحتی نمی باشد، لذا با انتخاب برخی فاکتورها به عنوان ملاک اصلی خرید (نوع کاربری، نوع نمایشگر و ...) می توان خرید دقیق تر و مناسب تری داشت. شما می توانید تنوعی از برترین لپ تاپ های با کاربری ها و مشخصات متنوع را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

  • تجهیزات جانبی لپ تاپ

    تجهیزات جانبی لپ تاپ، دارای تفاوت هایی به نسبت کامپیوتر می باشد و منظور متفاوتی را القا می نماید. جانبی های لپ تاپ، معمولا ابزارهایی می باشند که به بهتر کار کردن این محصولات کمک می کنند و یا به کاربری بهتر آن ها می پردازند. از جمله این محصولات می توان به خنک کننده (کول پد)، کیف دستی و کوله، باتری، شارژر و ... اشاره نمود که مدل ها و کیفیت های متفاوت به تولید می رسند. شما می توانید تنوعی از تجهیزات جانبی را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف