مادر برد یا برد اصلی، به یک صفحه ی متشکل از مدارهای الکترونیکی گفته می شود که وظیفه ی برقراری ارتباط میان واحد های مختلف متصل بر روی آن را دارد و دارای اطلاعات اساسی یک سیستم کامپیوتری برای راه اندازی اولیه و پایه ریزی را دارای می باشد. مادربرد ها بر اساس نوع مصرف و کاربری که دارند، دارای اتصالات متنوع و سوکت ها و اسلات ها با تعداد متنوع می باشن...

مادر برد یا برد اصلی، به یک صفحه ی متشکل از مدارهای الکترونیکی گفته می شود که وظیفه ی برقراری ارتباط میان واحد های مختلف متصل بر روی آن را دارد و دارای اطلاعات اساسی یک سیستم کامپیوتری برای راه اندازی اولیه و پایه ریزی را دارای می باشد. مادربرد ها بر اساس نوع مصرف و کاربری که دارند، دارای اتصالات متنوع و سوکت ها و اسلات ها با تعداد متنوع می باشند. شما می توانید تنوعی از برترین مادربردهای ساخت کمپانی های مختلف را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

مادربرد 

زیرشاخه ها

 • ایسوس ASUS

  کمپانی ایسوس تک یا به اختصار ایسوس، یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده رایانه و قطعات کامپیوتری می باشد که در سال 1989 میلادی در تایپه تایوان شروع بکار کرد. ایسوس در زمینه تولید قطعات کامپیوتر، کامپیوترهای اسمبل شده، لپ تاپ، موبایل و تبلت، یکی از درخشان ترین کمپانی های حال حاضر می باشد که محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. مادربردهای ساخت این کمپانی، به عنوان یکی از معروف ترین برندهای حال حاضر، دارای فروش بسیار بالا بوده و کیفیت بسیار خوبی دارند.. شما می توانید تنوعی از مادربردهای ایسوس را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • گیگابایت GIGABYTE

  کمپانی گیگابایت تکنولوژی یا به اختصار، گیگابایت، تاسیس سال 1986 میلادر در شهر تایپه کشور تایوان می باشد که در زمینه تولید کامپیوتر و سخت افزارهای کامپیوتری، یکی از مشهورترین برندهای حال حاضر است. از جمله تولیدات با کیفیت گیگابایت می توان به مادربرد های این کمپانی اشاره کرد که دارای کیفیت و عمر مفید بالا می باشد و از گذشته تا کنون، انتخاب بسیاری از افراد حرفه ای بوده است. شما می توانید تنوعی از مادربردهای کمپانی گیگابایت را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • ام اس آی MSI

  کمپانی ام اس آی که مختصر شده از Micro-Star International می باشد، نام یک کمپانی تایوانی می باشد که در شهر تایپه واقع شده است. این کمپانی، برای تولیدات کامپیوتر و سخت افزاری معروف می باشد. تولیدات این کمپانی عبارتند از سخت افزار کامپیوتر، کامپیوتر های اسمبل شده، لپ تاپ و... می باشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. مادر های ساخت این کمپانی معمولا دارای کیفیت بسیار بالا بوده و عمدتا بازار حرفه ای ها را هدف می گیرند. شما می توانید تنوعی از برترین مادربرد های ساخت کمپانی ام اس آی را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • ازراک ASROCK

  کمپانی ازراک، تاسیس سال 2002 میلادی در تایوان می باشد که متخصص در تولید مادربردهای حرفه ای و با کیفیت می باشد که دارای طول عمر خوب و کاربری بالا می باشند. این کمپانی 3 فاکتور اساسی خلاقیت، توجه و مقرون به صرفه بودن را به عنوان خط مشی تولیدات خود قرار داده است و تا به امروز، در این مسیر بسیار موفق بوده است و توانسته در مقام سوم بزرگترین تولید کننده های مادربرد در جهان قرار گیرد. شما می توانید تنوعی از مادربرد های ساخت ازراک را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سازنده