کارت گرافیک یا پردازنده های گرافیکی که گاهی با نام آداپتور گرافیکی نیز یاد می شوند، نوعی از کارت های توسعه می باشند که خروجی تصویری را از کامپیوتر، برای مانیتور ممکن می سازد. کاری که کارت های گرافیک انجام می دهند، شتاب دهی به رندر کردن و تصویر سازی در کامپیوترها با زمان کمتر بوده که باعث سرعت بخشیدن به لود شدن تصاویر می شود. کارت های گرافیک دارا...

کارت گرافیک یا پردازنده های گرافیکی که گاهی با نام آداپتور گرافیکی نیز یاد می شوند، نوعی از کارت های توسعه می باشند که خروجی تصویری را از کامپیوتر، برای مانیتور ممکن می سازد. کاری که کارت های گرافیک انجام می دهند، شتاب دهی به رندر کردن و تصویر سازی در کامپیوترها با زمان کمتر بوده که باعث سرعت بخشیدن به لود شدن تصاویر می شود. کارت های گرافیک دارای تنوع و قدرت متفاوتی بوده و کاربری آن ها گسترده است. شما می توانید تنوعی از کارت های گرافیک را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

کارت گرافیک 

زیرشاخه ها

 • ایسوس ASUS

  کمپانی ایسوس تک یا به اختصار ایسوس، یکی از بزرگترین کمپانی های تولید کننده رایانه و قطعات کامپیوتری می باشد که در سال 1989 میلادی در تایپه تایوان شروع بکار کرد. ایسوس در زمینه تولید قطعات کامپیوتر، کامپیوترهای اسمبل شده، لپ تاپ، موبایل و تبلت، یکی از درخشان ترین کمپانی های حال حاضر می باشد که محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. کارت های گرافیکی ساخت این کمپانی، از معروف ترین مدل های حال حاضر بازار می باشد که در چیپ های انویدیا و ای تی آی، بازدهی بسیار خوبی را به نمایش گذاشته است. شما می توانید تنوعی از کارت های گرافیک ایسوس را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • گیگابایت GIGABYTE

  کمپانی گیگابایت تکنولوژی یا به اختصار، گیگابایت، تاسیس سال 1986 میلادر در شهر تایپه کشور تایوان می باشد که در زمینه تولید کامپیوتر و سخت افزارهای کامپیوتری، یکی از مشهورترین برندهای حال حاضر است. از جمله تولیدات با کیفیت گیگابایت می توان به کارت های گرافیک این کمپانی اشاره کرد که دارای کیفیت و عمر مفید بالا می باشد و از گذشته تا کنون، انتخاب بسیاری از افراد حرفه ای بوده است. شما می توانید تنوعی از کارت های گرافیک کمپانی گیگابایت را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • ام اس آی MSI

  کمپانی ام اس آی که مختصر شده از Micro-Star International می باشد، نام یک کمپانی تایوانی می باشد که در شهر تایپه واقع شده است. این کمپانی، برای تولیدات کامپیوتر و سخت افزاری معروف می باشد. تولیدات این کمپانی عبارتند از سخت افزار کامپیوتر، کامپیوتر های اسمبل شده، لپ تاپ و... می باشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. کارت های گرافیک ساخت این کمپانی معمولا دارای کیفیت بسیار بالا بوده و عمدتا بازار حرفه ای ها را هدف می گیرند. شما می توانید تنوعی از برترین کارت های گرافیک ساخت کمپانی ام اس آی را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • پی ان وای PNY

  شرکت پی ان وای (PNY) یک شرکت جهانی در زمینه تولید محصولات دیجیتالی و تولیدات کامپیوتری می باشد که در آمریکا واقع شده و امروزه در سراسر جهان دارای شعبه می باشد و ماژول های بسیار قدرتمند و با ارزشی را روانه ی بازار می نماید. کارت های گرافیک پی ان وای که بازار صنعتی را هدف گرفته اند، دارای قدرت و امکانات بی نظیری می باشند که این کالاها را از رقبا جدا کرده و به یک سمبل قدرتمند تبدیل نموده است. شما می توانید تنوعی از کارت های گرافیک پی ان وای را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سازنده