نماد اعتماد الکترونیکی

رهگیری سفارش

کد امنیتی

قطعات رایانه

قطعات رایانه

زیرشاخه ها

 • مادربرد

  مادربرد

 • پردازنده

  فروش انواع سی پی یو 

 • نمایشگر(مانیتور)

  نمایشگر(مانیتور)

 • کیس کامپیوتر

  کیس کامپیوتر

 • منبع تغذیه (پاور)

  منبع تغذیه (پاور)

 • ماوس

  ماوس (MOUSE)

  فروش انواع ماوس های وایرلس و غیر وایرلس با تنوع گسترده در فروشگاه دیجیتال شرکت لوتوس(88851838-021)... حدود 3 دهه از زمانیکه اولین ماوس توسط شرکت زیراکس به بهره برداری رسید می گذرد. ماوس ها هم مانند سایر تکنولو›ی های صنعت IT به سرعت رشد پیدا کردند و تغییرات بنیادی در آنها به وجود آمد. ماوس به دلیل کاربرد زیاد از جمله محصولات جانبی می باشد که تاثیرات بسزایی در سرعت ,  دقت و کارایی را دارد. استفاده از یک ماوس استاندارد علاوه بر اینکه می تواند باعث افزایش کارایی شود می تواند در سلامتی کاربر هم نقش اساسی داشته باشد. شرکت لوتوس نماینده فروش ماوس های Logitech , Apple و Microsoft در بازار IT به شمار می رود.

  شما می توانید ماوس مورد نیاز خود را از فروشگاه دیجیتال لوتوس با تضمین قیمت و کیفیت خریداری نمایید.

 • اسپیکر SPEAKER

  اسپیکر SPEAKER

 • کیس های اسمبل شده

  انواع کیس های اسمبل شده برای کاربران حرفه ای

  یکی از دغدغه های همیشگی کاربران، یافتن سیستمی است که مناسب کارها و احتیاجات شان باشد، بدون آنکه هزینهء اضافه ای را به ایشان تحمیل کند. بحث کیفیت قطعات و گارانتی معتبر نیز، بسیار مهم است. اما یکی از نکات بسیار مهمی که توجه کمی به آن می شود، هماهنگی قطعات یا به قولی "مچ" بودن سیستم است.

  انواع کیس های اسمبل شده برای کاربران حرفه ای با گارانتی معتبر در فروشگاه دیجیتال شرکت لوتوس(88851838-021)...  شرکت لوتوس نماینده رسمی فروش انواع کیس های اسمبل شده برای کاربران حرفه ای معتبرترین گارانتی های موجود در بازار ایران. شما می توانید AIO مورد نیاز خود را از فروشگاه دیجیتال لوتوس با تضمین قیمت و کیفیت خریداری نموده و بصورت رایگان در هر نقطه از کشور دریافت نمایید.

 • کامپیوتر های کوچک

  فروش انواع کامپیوتر های کوچک 


  فروش انواع کامپیوتر های کوچک با گارانتی معتبر در فروشگاه دیجیتال شرکت لوتوس(88851838-021)... شما می توانید AIO مورد نیاز خود را از فروشگاه دیجیتال لوتوس با تضمین قیمت و کیفیت خریداری نموده و بصورت رایگان در هر نقطه از کشور دریافت نمایید.دغدغه های همیشگی کاربران، یافتن سیستمی است که مناسب کارها و احتیاجات شان باشد، بدون آنکه هزینهء اضافه ای را به ایشان تحمیل کند. بحث کیفیت قطعات و گارانتی معتبر نیز، بسیار مهم است. اما یکی از نکات بسیار مهمی که توجه کمی به آن می شود،کامپیوتر کوچک یک کامپیوتر خوش‌ساخت و قدرتمند است که تنها 800گرم وزن دارداگر از شلوغی میز کار و درهم پیچیدن سیم‌های مختلف خوشتان نمی‌آید می‌توانید کامپیوتر خود را به صورت بی‌سیم و با استاندارد 802/11b/g/n به شبکه وصل کنید. طراحی زیبا، کیفیت ساخت بالا و سخت‌افزار قرتمند این محصول را به یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مصارف سبک بدل ساخته. برق کامپیوتر از طریق یک آداپتور تامین می‌شود و با توجه به پردازنده‌ی کم‌مصرف، توان مصرفی نهایی هم بسیار پایین است.

 • فن خنک کننده پردازنده

  فن خنک کننده پردازنده

نمایش 1 - 12 از 1250 آیتم