کمپانی ایسر، یک کمپانی چند ملیتی تولید کننده قطعات کامپیوتری تاسیس سال 1976 در تایوان می باشد. اکثر ما این کمپانی را با تولیدات لپ تاپ و کامپیوترهای بدون کیسش می شناسیم و کیفیت مثال زدنی آن را بسیار دیده ایم. لپ تاپ های تولید شده توسط ایسر، از کیفیت ساخت بسیار بالا برخوردار بوده و تنوع سخت افزاری آن ها، این برند از لپ تاپ ها را برای اکثر سلیقه ه...

کمپانی ایسر، یک کمپانی چند ملیتی تولید کننده قطعات کامپیوتری تاسیس سال 1976 در تایوان می باشد. اکثر ما این کمپانی را با تولیدات لپ تاپ و کامپیوترهای بدون کیسش می شناسیم و کیفیت مثال زدنی آن را بسیار دیده ایم. لپ تاپ های تولید شده توسط ایسر، از کیفیت ساخت بسیار بالا برخوردار بوده و تنوع سخت افزاری آن ها، این برند از لپ تاپ ها را برای اکثر سلیقه ها، ایده آل ساخته است. شما می توانید تنوعی از برترین لپ تاپ های ایسر را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

ایسر ACER 

زیرشاخه ها

  • سری ASPIRE

    سری Aspire از لپ تاپ های ساخت ایسر، دارای تنوع ساختاری بسیار بالایی می باشند که تقریبا تمام گروه های کاربری را پوشش می دهد. سری Aspire، در نوع مشخصات، سخت افزار، طراحی، جنس بدنه و ... دارای تنوع بسیار بالایی بوده، به شکلی که چه کاربران عادی با استفاده ی روزانه و عمومی و چه گیمرهای حرفه ای، می توانند لپ تاپ مورد علاقه ی خود را در این سری پیدا کنند. شما می توانید تنوعی از لپ تاپ های سری Aspire ساخت ایسر را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

  • سری NITRO

    سری Nitro، به عنوان یکی از زیر مجموعه های سری Aspire ایسر، عموما شامل لپ تاپ های با سخت افزار قدرتمند می باشد که برای کارهای حرفه ای و استفاده ی تخصصی طراحی شده است. این سری از لپ تاپ ها برای افرادی که به طراحی، کدنویسی، عملیات محاسباتی و ... می پردازند مناسب می باشد و با طراحی شیک و زیبا، می تواند همیار مناسبی برای استفاده ی روزانه ی این افراد باشد. شما می توانید تنوعی از لپ تاپ های سری Nitro ساخت ایسوس را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف