پردازنده یا سی پی یو، قطعه ی الکترونیکی ارزشمندی می باشد که بر روی برد اصلی قرار گرفته و مغز متفکر یک سیستم کامپیوتری می باشد. پردازنده ها در انواع و مدل های متفاوت ساخته می شوند که دارای کاربری های متفاوت و دامنه ی قیمتی وسیعی هستند. بزرگترین توید کننده های پردازنده، کمپانی های اینتل و ای ام دی می باشند که از گذشته تا کنون، بر سر به دست آوردن ب...

پردازنده یا سی پی یو، قطعه ی الکترونیکی ارزشمندی می باشد که بر روی برد اصلی قرار گرفته و مغز متفکر یک سیستم کامپیوتری می باشد. پردازنده ها در انواع و مدل های متفاوت ساخته می شوند که دارای کاربری های متفاوت و دامنه ی قیمتی وسیعی هستند. بزرگترین توید کننده های پردازنده، کمپانی های اینتل و ای ام دی می باشند که از گذشته تا کنون، بر سر به دست آوردن بازار کاپیوتر، رقابت می کنند. شما می توانید تنوعی از پردازنده های کامپیوتر را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

پردازنده 

زیرشاخه ها

  • اینتل INTEL

    کمپانی اینتل، تاسیس سال 1968 میلادی نوسط رابرت نویس و گوردون مور در ایالت آریزونای آمریکا می باشد که در زمینه طراحی و تولید سخت افزارهای کامپیوتر و موبایل، دارای پیشینه ای بسیار درخشان است. اینتل که با پردازنده های بسیار قدرتمند و با کیفیت خود، در مدل ها و نسل های مختلف معروف است، سهم بزرگی از تولیدات بازار سی پی یو های کامپیوتر را به خود اختصاص داده است. شما می توانید تنوعی از پردازنده های اینتل را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

  • ای ام دی AMD

    کمپانی ای ام دی که نام خود را از عبارت Advanced Micro Devices گرفته است، یک کمپانی آمریکایی تاسیس سال 1969 میلادی توسط جری ساندرز می باشد. کمپانی ای ام دی که به عنوان بزرگترین رقیب اینتل در بازار پردازنده ها به شمار می آید، از سال 2006 میلادی با خرید کمپانی کانادایی ای تی آی، به تولید پردازنده های گرافیکی نیز می پردازد. تولیدات این کمپانی، به عنوان مطمئن ترین انتخاب برای گیمرها به شمار می آید. شما می توانید تنوعی از پردازنده های ای ام دی را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    قیمت
    سازنده