کمپانی لنوو، یک شرکت چند ملیتی فعال در زمینه تولیدات کامپیوتری از سال 1984 در آمریکا می باشد. این کمپانی همواره در زمینه ی آی تی فعالیت داشته و در زمینه هایی همچون، لپ تاپ، موبایل و تبلت نقش داشته است. لپ تاپ های ساخت این کمپانی، دارای تنوع بسیار زیادی در ویژگی و سخت افزار می باشند و طیف گسترده ای از کاربران با کاربری های متفاوت را پوشش می دهند....

کمپانی لنوو، یک شرکت چند ملیتی فعال در زمینه تولیدات کامپیوتری از سال 1984 در آمریکا می باشد. این کمپانی همواره در زمینه ی آی تی فعالیت داشته و در زمینه هایی همچون، لپ تاپ، موبایل و تبلت نقش داشته است. لپ تاپ های ساخت این کمپانی، دارای تنوع بسیار زیادی در ویژگی و سخت افزار می باشند و طیف گسترده ای از کاربران با کاربری های متفاوت را پوشش می دهند. شما می توانید آخرین مدل های لنوو را با بهترین قیمت روز، از فروشگاه اینترنتی لوتوس تهیه نمایید.

بیشتر

لنوو LENOVO 

زیرشاخه ها

 • سری ESSENTIAL

  سری Essential از لپ تاپ های لنوو، به سری صنعتی این لپ تاپ ها معروفند که دارای ساختار بدنه ی بسار مقاوم و قدرتمند بوده و در کنار سخت افزار مناسب، ترکیب خوبی را برای استفاده ی کلی و حرفه ای کاربرانی که به طراحی و یا استفاده از نرم افزارهای مهندسی می پردازند بوجود می آورد. این سری از لپ تاپ ها که امروزه جای خود را به سری Thinkpad داده اند، دیگر تولید نمی شوند و فقط نام درخشانی در کارنامه ی لنوو دارند. شما می توانید تنوعی از برترین لپ تاپ های سری Essential ساخت لنوو را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • سری IDEAPAD

  سری Ideapad از خانواده ی لنوو، به عنوان معروف ترین سری تولیدات این کمپانی، با تنوع و کیفیت بسیار متنوع، طیف گسترده ای از کاربران را پوشش می دهد. این سری از لپ تاپ ها، با داشتن مشخصات متفاوت، عمده ی نیازهای بازار را در نظر گرفته و دارای طراحی های ساده ولی زیبا می باشند. کاهش هزینه های اضافه مانند جنس بدنه، در برخی از مدل های این سری، باعث خوش قیمت شدن آن ها شده است. شما می توانید تنوعی از برترین لپ تاپ های سری Ideapad ساخت لنوو را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • سری THINKPAD

  لپ تاپ های سری Thinkpad از ظاهر صنعتی و خشن برخوردارند و این ظاهر بی علت نیست، کیفیت ساخت و مقاومت این سری از لپ تاپ های لنوو، بسیار بالا بوده و به شکلی می باشد که برای استفاده ی طولانی مدت و در شرایط نامساعد، مناسب باشند. از لحاظ سخت افزاری، این سری دارای سخت افزار نسبتا قدرتمندی بوده و عموما برای کاربری های حرفه ای و تخصصی طراحی شده اند. شما می توانید تنوعی از لپ تاپ های سری Thinkpad ساخت لنوو را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • سری FLEX

  سری Flex از لپ تاپ های لنوو، سری تبدیل پذیر این کمپانی می باشند و دارای ساختار باریک و سبک و نمایشگر با قابلیت چرخش 360 درجه و نمایشگر لمسی می باشند. سخت افزار این سری، حرف زیادی برای گفتن نداشته و آن به دلیل کوچک بودن ابعاد این لپ تاپ ها می باشد. این سری از لپ تاپ ها برای دانش آموزان، دانشجویان و یا افرادی که زمانی را صرف ارایه مطالب و یا کنفرانس می کنند، مناسب می باشد. شما می توانید تنوعی از برترین لپ تاپ های سری Flex ساخت کمپانی لنوو را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • سری YOGA

  سری یوگا از لپ تاپ های ساخت کمپانی لنوو، تنوعی از لپ تاپ های تبدیل پذیر، باریک و سبک و گران قیمت این کمپانی بوده و معمولا دارای طراحی شیک و ساده بوده و کیفیت ساخت بالایی دارند. لپ تاپ ها سری یوگا دارای ویژگی های منحصر به فردی همچون چرخش 360 درجه نمایشگر، کیبورد جدا شونده و پد طراحی مجزا می باشند. شما می توانید تنوعی از لپ تاپ های سری یوگا ساخت کمپانی لنوو را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف