جعبه ی رایانه یا کیس، به محفظه ای گفته می شود که تمامی سخت افزارهای کامپیوتر را درون خود جای می دهد و از آن ها در برابر گرد و غبار و رطوبت محافظت می نماید. کیس های حرفه ای تر و گران قیمت تر، دارای سیستم ضد اتصال بدنه بوده و دارای محافظت بیشتری در برابر گرد و غبار می باشند. این محصولات در ابعاد و شکل های متنوع و با کاربری های متفاوت به بازار عرضه...

جعبه ی رایانه یا کیس، به محفظه ای گفته می شود که تمامی سخت افزارهای کامپیوتر را درون خود جای می دهد و از آن ها در برابر گرد و غبار و رطوبت محافظت می نماید. کیس های حرفه ای تر و گران قیمت تر، دارای سیستم ضد اتصال بدنه بوده و دارای محافظت بیشتری در برابر گرد و غبار می باشند. این محصولات در ابعاد و شکل های متنوع و با کاربری های متفاوت به بازار عرضه می شوند. شما می توانید تنوعی از برترین کیس های کامپیوتر را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

کیس کامپیوتر 

زیرشاخه ها

 • کولرمستر COOLER MASTER

  کمپانی کولز مستر، تاسیس سال 1992 در کشور تایوان می باشد که در زمینه ی تولید محصولات IT و تجهیزات کامپیوتری فعالیت دارد. تولیدات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و این موضوع باعث شده است که از بازار خوبی در ایران و جهان برخوردار باشد. تولیدات این کمپانی عموما، کیس، پاور، کول پد، کولر و خنک کننده و ... می باشند و دارای تنوع بسیاری در نوع کاربری می باشند. شما می توانید تنوعی از کیس های ساخت کمپانی کولر مستر را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • گرین GREEN

  کمپانی گرین، یک کمپانی ایرانی تاسیس سال 1375 شمسی می باشد که در زمینه تولید و عرضه محصولات کامپیوتری و سخت افزار فعالیت می کند. هدف اولیه نشان تجاری گرین، تجهیزات سبز و زیست محیطی بوده و در تلاش است که محصولات با کیفیت و اصیل ایرانی را در زمینه تکنولوژی، با قیمت مناسب به دست کاربران برساند. کیس های این شرکت دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب برای بازار میان رده می باشد. شما می توانید تنوعی از کیس های کمپانی گرین را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • کورسیر CORSAIR

  کورسیر، نام یک کمپانی آمریکایی تاسیس ژانویه سال 1994 میلادی در فریمونت کالیرفنیا می باشد که در زمینه تولید قطعات و سخت افزارهای کامپیوتری فعالیت دارد. این کمپانی محصولات خود را در تایوان تولید می نماید که انتخاب اول حرفه ای ترین افراد می باشد. تولیدات این مجموعه، دارای بالاترین سطح استاندارد تولید و طراحی می باشد و معمولا دارای قیمت بسیار بالایی هستند. برخی از تولیدات این کمپانی عبارتند از کیس، پاور، رم و سایر محصولات مشابه کامپیوتری. شما می توانید تنوعی از کیس های ساخت کورسیر را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • ريدمکس RAIDMAX

  کمپانی ریدمکس، یک کمپانی چینی تاسیس سال 2000 بوده و به عنوان زیر مجموعه اصلی شرکت Raidcom به شمار می آید. این کمپانی همواره در پی طراحی و تولید سخت افزار کامپیوتر و قطعات الکترونیکی بوده و تولیدات آن، دارای کیفیت بالا و قیمت پایین و منصفانه می باشد. این شرکت در تولید محصولاتی چون، منبع تغذیه، کیس، خنک کننده و ... دارای نمونه های بسیار ارزشمندی است. شما می توانید تنوعی از کیس های ریدمکس را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • نکست NEXT

  کمپانی نکست، تاسیس سال 1985 میلادی در شهر ردوود سیتی ایالت کالیفرنیا، توسط استوره ی اپل، استیو جابز، بنا نهاده شد. این شرکت که از ابتدا به تولید محصولات سیستمی و سخت افزار کامپیوتری و سیستم های کامپیوتر مشغول بوده است، اکنون به عنوان یکی از زیر مجموعه های کمپانی بزرگ اپل به شمار می آید که تولیداتی همچون مانیتور، کیس و ... را در کارنامه ی خود ثبت دارد. شما می توانید تنوعی از کیس های کامپیوتر ساخت نکست را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • ایروکول AEROCOOL

  ایروکول، یک برند آمریکایی تاسیس سال 2002 میلادی می باشد که در زمینه تولید تجهیزات کامپیوتر و سخت افزار سیستمی فعالیت می کند. تولیدات این شرکت بیشتر در رشته ی کاهش گرما و سیستم های خنک کننده می باشد، لذا از تولیدات این شرکت می توان به کیس کامپیوتر و فن و کولر پردازنده اشاره نمود که عموما انتخاب بازار میان رده ها می باشند. شما می توانید تنوعی از کیس های کامپیوتر ایروکول را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • دیپ کول DEEP COOL

  کمپانی دیپ کول، یک کمپانی تولید کننده ی تجهیزات الکترونیک و کامپیوتری تاسیس سال 1996 در پکن می باشد و تا به امروز، توانسته است محصولات بسیار متنوع و با کیفیت را برای گروه های کاربری متفاوت به بازار عرضه نماید. این کمپانی در زمینه تولید کول پد، پاور، کیس کامپیوتر و ... دارای پیشینه ی درخشانی بوده و محصولات تولیدی این شرکت، دارای کیفیت و قیمت مناسب می باشند. شما می توانید تنوعی از کیس های ساخت کمپانی دیپ کول را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  قیمت