منبع تغذیه یا به اصطلاح پاور، یک قطعه ی الکترونیکی داخل کیس کامپیوتر می باشد که وظیفه ی استانداردسازی انرژی و برق دهی به سیستم را دارد. این قطعه، برق AC را به DC تبدیل کرده و بر اساس توان خروجی که برای آن در نظر گرفته شده، به چندین کابل خروجی با پین های متفاوت که هرکدام مخصوص یکی از سخت افزارهای کامپیوتر می باشند، هدایت می کند. پاورها دارای کارب...

منبع تغذیه یا به اصطلاح پاور، یک قطعه ی الکترونیکی داخل کیس کامپیوتر می باشد که وظیفه ی استانداردسازی انرژی و برق دهی به سیستم را دارد. این قطعه، برق AC را به DC تبدیل کرده و بر اساس توان خروجی که برای آن در نظر گرفته شده، به چندین کابل خروجی با پین های متفاوت که هرکدام مخصوص یکی از سخت افزارهای کامپیوتر می باشند، هدایت می کند. پاورها دارای کاربری های متنوع می باشند و سیستم های حرفه ای تر، به پاور قوی تری نیاز دارند. شما می توانید تنوعی از منابع تغذیه را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

منبع تغذیه (پاور) 

زیرشاخه ها

 • کولرمستر COOLER MASTER

  کمپانی کولز مستر، تاسیس سال 1992 در کشور تایوان می باشد که در زمینه ی تولید محصولات IT و تجهیزات کامپیوتری فعالیت دارد. تولیدات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و این موضوع باعث شده است که از بازار خوبی در ایران و جهان برخوردار باشد. تولیدات این کمپانی عموما، کیس، پاور، کول پد، کولر و خنک کننده و ... می باشند و دارای تنوع بسیاری در نوع کاربری می باشند. شما می توانید تنوعی از پاور های ساخت کمپانی کولر مستر را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • گرین GREEN

  کمپانی گرین، یک کمپانی ایرانی تاسیس سال 1375 شمسی می باشد که در زمینه تولید و عرضه محصولات کامپیوتری و سخت افزار فعالیت می کند. هدف اولیه نشان تجاری گرین، تجهیزات سبز و زیست محیطی بوده و در تلاش است که محصولات با کیفیت و اصیل ایرانی را در زمینه تکنولوژی، با قیمت مناسب به دست کاربران برساند. کیس های این شرکت دارای کیفیت خوب و قیمت مناسب برای بازار میان رده می باشد. شما می توانید تنوعی از پاور های کمپانی گرین را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • هانت کی HUNTKEY

  کمپانی هانت کی، یک کمپانی چینی، تاسیس سال 1995 میلادی در شهر شنزن می باشد که در زمینه تولید محصولات برقی و الکترونیکی و منبع تغذیه، به عنوان یکی از پیشکسوتان این صنعت شناخته می شود. تولیدات این کمپانی چه در مصارف خانگی و چه در مصارف صنعتی دارای کیفیت مطلوبی در بازار رقابت بوده و قیمت های مناسبی را برای کاربران به ارمقان می آورند. شما می توانید تنوعی از پاورهای هانت کی را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • تسکو TSCO

  تسکو، نام یک کمپانی ایرانی می باشد که در زمینه ی تولید محصولات کامپیوتری، سخت افزار سیستمی و وسایل جانبی الکترونیکی فعالیت دارد. نام این کمپانی که از Tosa System Company خلاصه شده است، دارای محصولات با کیفیت ساخت متوسط و قیمت بسیار مناسب می باشد. از ساخته های این کمپانی می توان به هدست، پاور بانک، کیس و ... اشاره نمود. شما می توانید تنوعی از پاور های تسکو را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • نکست NEXT

  کمپانی نکست، تاسیس سال 1985 میلادی در شهر ردوود سیتی ایالت کالیفرنیا، توسط استوره ی اپل، استیو جابز، بنا نهاده شد. این شرکت که از ابتدا به تولید محصولات سیستمی و سخت افزار کامپیوتری و سیستم های کامپیوتر مشغول بوده است، اکنون به عنوان یکی از زیر مجموعه های کمپانی بزرگ اپل به شمار می آید که تولیداتی همچون مانیتور، کیس و ... را در کارنامه ی خود ثبت دارد. شما می توانید تنوعی از پاور های کامپیوتر ساخت نکست را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • ردمکس REDMAX

  کمپانی ردمکس، تاسیس سال 1993 میلادی در تایوان می باشد و به تولید کیس کامپیوتر و منبع تغذیه می پردازد. این کمپانی، تولیدات خود را در دو کشور تایوان و چین انجام داده و به بازار جهانی عرضه می نماید. این شرکت دارای بازار خوبی در بین میان رده ها و پایین رده ها می باشد و بازارهای آمریکا، اروپا و آسیا را تامین می نماید و بالاترین سطح استانداردهای جهانی و گواهینامه های معتبر را در اختیار دارد. شما می توانید تنوعی از پاورهای ردمکس را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • انرمکس ENERMAX

  کمپانی انرمکس، تولیدکننده ی قطعات سیستمی و سخت افزار کامپیوتر، یکی از کمپانی های بزرگ آمریکایی می باشد و تولیدات با کیفیت و حرفه ای مانند کیس کامپیوتر، پاور، فن کیس و ... دارد. این شرکت یکی از بزرگترین تامین کننده های قطعات آی تی در ایالات متحده نیز می باشد و با شرکت لپا، همکاری نزدیکی دارد. شما می توانید تنوعی از پاورهای ساخت انرمکس را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • کورسیر CORSAIR

  کورسیر، نام یک کمپانی آمریکایی تاسیس ژانویه سال 1994 میلادی در فریمونت کالیرفنیا می باشد که در زمینه تولید قطعات و سخت افزارهای کامپیوتری فعالیت دارد. این کمپانی محصولات خود را در تایوان تولید می نماید که انتخاب اول حرفه ای ترین افراد می باشد. تولیدات این مجموعه، دارای بالاترین سطح استاندارد تولید و طراحی می باشد و معمولا دارای قیمت بسیار بالایی هستند. برخی از تولیدات این کمپانی عبارتند از کیس، پاور، رم و سایر محصولات مشابه کامپیوتری. شما می توانید تنوعی از پاور های ساخت کورسیر را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • ریدمکس RAIDMAX

  کمپانی ریدمکس، یک کمپانی چینی تاسیس سال 2000 بوده و به عنوان زیر مجموعه اصلی شرکت Raidcom به شمار می آید. این کمپانی همواره در پی طراحی و تولید سخت افزار کامپیوتر و قطعات الکترونیکی بوده و تولیدات آن، دارای کیفیت بالا و قیمت پایین و منصفانه می باشد. این شرکت در تولید محصولاتی چون، منبع تغذیه، کیس، خنک کننده و ... دارای نمونه های بسیار ارزشمندی است. شما می توانید تنوعی از پاور های ریدمکس را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

 • دیپ کول DEEP COOL

  کمپانی دیپ کول، یک کمپانی تولید کننده ی تجهیزات الکترونیک و کامپیوتری تاسیس سال 1996 در پکن می باشد و تا به امروز، توانسته است محصولات بسیار متنوع و با کیفیت را برای گروه های کاربری متفاوت به بازار عرضه نماید. این کمپانی در زمینه تولید کول پد، پاور، کیس کامپیوتر و ... دارای پیشینه ی درخشانی بوده و محصولات تولیدی این شرکت، دارای کیفیت و قیمت مناسب می باشند. شما می توانید تنوعی از پاور های ساخت کمپانی دیپ کول را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت