وسایل ارتباطی اداری، دسته ای اساسی و بنیادی برای هر کسب و کاری می باشند. تلفن و ماشین فکس وسایلی هستند که وجود آن ها برای ایجاد ارتباط و ارسال اسناد در شرکت های بزرگ و کوچک بسیار ضروری می باشد. تنوع در کاربری و بازه ی قیمتی متنوع، این کالاها را دارای تنوع بسیار بالایی کرده است و از این رو رقابت بر سر ارایه ی امکانات و ماندگاری برتر بیش از پیش به...

وسایل ارتباطی اداری، دسته ای اساسی و بنیادی برای هر کسب و کاری می باشند. تلفن و ماشین فکس وسایلی هستند که وجود آن ها برای ایجاد ارتباط و ارسال اسناد در شرکت های بزرگ و کوچک بسیار ضروری می باشد. تنوع در کاربری و بازه ی قیمتی متنوع، این کالاها را دارای تنوع بسیار بالایی کرده است و از این رو رقابت بر سر ارایه ی امکانات و ماندگاری برتر بیش از پیش به چشم می رسد. شما می توانید تنوعی از وسایل ارتباطی اداری را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

وسایل ارتباطی 

زیرشاخه ها

  • تلفن رومیزی

    تلفن رومیزی وسیله ای است که نیاز ب آن برای هر شرکت و اداره ای، تردید ناپذیر بوده و به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات برای هر کسب و کاری، در لیست اولین ها قرار می گیرد. تلفن های رومیزی حرفه ای، توانایی دریافت چندین خط در لحظه، انتقال تماس، آهنگ انتظار، شماره های داخلی و قابلیت اتصال به سیستم سنترال و شبکه ی داخلی را دارا می باشند که باعث آسان تر شدن کارها می شود. شما می توانید تنوعی از تلفن های رومیزی را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

  • فکس

    ماشین فکس یا دورنگار، نوعی وسیله ی ارتباطی می باشد که علاوه قابلیت برقراری تماس تلفنی، قابلیت دریافت و ارسال مدارک فیزیکی و چاپ شده را دارا می باشد. این وسایل بسیار کارآمد، از ظرفیت بیشتری از خط تلفن جهت انتقال اطلاعات تصویری استفاده می کنند و در لحظه توانایی ارسال یک فایل را دارا می باشند و این نوع اتصال، نیاز به اتصال در لحظه ی هر دو دستگاه به یکدیگر را دارد. شما می توانید تنوعی از ماشین های فکس را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    موجود بودن
    رنگ