تجهیزات کنترل و نظارت، دسته ای از کالاهای دیجیتالی می باشند که وظیفه ی دریافت تصویر، ضبط، نگهداری و پخش مجدد آن ها را دارند. این وسایل که عموما در قالب دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط ویدیوی دیجیتالی (دی وی آر) می باشند، در مکان های پر تردد و شلوغ و مکان هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند نصب شده و توسط اپراتور قابل نظارت و بررسی می شوند. ش...

تجهیزات کنترل و نظارت، دسته ای از کالاهای دیجیتالی می باشند که وظیفه ی دریافت تصویر، ضبط، نگهداری و پخش مجدد آن ها را دارند. این وسایل که عموما در قالب دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط ویدیوی دیجیتالی (دی وی آر) می باشند، در مکان های پر تردد و شلوغ و مکان هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند نصب شده و توسط اپراتور قابل نظارت و بررسی می شوند. شما می توانید تنوعی از تجهیزات کنترل و نظارت امنیتی و عمومی را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

بیشتر

تجهیزات کنترل و نظارت 

زیرشاخه ها

  • دوربین مدار بسته

    دوربین های مدار بسته، دستگاه های الکترونیکی پر مصرفی می باشند که در همه ی ادارات، مراجع کسب و کار، مغازه ها و مکان های امنیتی، به کار برده می شوند. دوربین ها در مدل های مختلف و الگوریتم های تصویربرداری و ذخیره سازی متفاوت با کیفیت های کم و زیاد تولید می شوند که توجه به نوع کاربری برای استفاده در شرایط مختلف، با شرایط محیطی و پیک کار متفاوت، بسیار مهم می باشد. شما می توانید تنوعی از دوربین های مدار بسته و آی پی را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

  • دستگاه حضور و غیاب

    یکی از نیازهای اصلی برای کنترل پرسنل توسط مدیریت، استفاده از دستگاه های کنترل حضور و غیاب دیجیتالی می باشد. این دستگاه ها که دارای انواع مختلف و طرز کار مختلف (مانند اسکنر اثر انگشت یا کارتی) می باشند، در هنگام ورود و خروج هر شخص، با درخواست یک المان شناسایی، ساعت ورود و خروج فرد را ثبت می نمایند و به ص.رت یک گزارش در اختیار ارشد و مدیر قرار می دهند. شما می توانید تنوعی از دستگاه های حضور و غیاب را در فروشگاه اینترنتی لوتوس مشاهده نمایید.

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    موجود بودن