درباره ما

 

مجموعه لوتوس از سال 1372 با مشارکت آقایان بهزاد محمدی ، عزت محمدی ، بهرام محمدی ، بهروز محمدی و محمد حسن محمدی با هدف واردات و عرضه تکنولوژی رایانه و قطعات مرتبط با آن به صورت مستقیم و بدون واسطه آغاز به کار کرد . این شرکت متشکل از متخصصین صنایع کامپیوتر ، IT و مدیریت از دانشگاه های معتبر که در سطوح مختلف تحصیل نموده اند و دارای سوابق اجرایی و تجربه کافی و روحیه قوی برای انجام کارهای گروهی میباشند.

 

هدف شرکت لوتوس از ابتدا تا به امروز ارائه محصولات اورجینال با تکنولوژی روز ، متناسب با نیاز های دیجیتالی جامعه کنونی می باشد که با توجه به حجم واردات لوتوس و داشتن امکانات کافی از جمله دفتر مرکزی و فروشگاه های عرضه محصولات در مجتمع های تجاری و اداری ، عرضه کالاهای رایانه ای با قیمتی مناسب و گارانتی معتبر بدون هیچ واسطه ای را برای مصرف کنندگان و کاربران گرامی امکان پذیر نموده است.

 

 

برخی از دستاورد های شرکت فن آوران عصر توسعه لوتوس  (سهامی خاص) عبات اند از :

 

1- عضویت در شورا و انجمن نظام صنفی رایانه.

 

2- عضویت در اتحادیه رایانه و ماشینهای اداری.

 

3- عضویت در شورای علم و فن آوری IT ایران.

 

4- عضویت در فعالان نظام صنفی رایانه.

 

5- دبیر و عضو هیئت مدیره مرکز تجارت ایرانیان.

 

6- عضویت هیئت مدیره مرکز کامپیوتر ایران.

 

7- عضویت در شورای حل اختلاف اتحادیه رایانه و ماشینهای اداری.

باور مدیران ارشد شرکت لوتوس از بدو تاسیس تا به امروز تولید تکنولوژی با واردات به موقع و مناسب آن بوده یعنی همانگونه که کارخانه تولید محصول با کیفیت و عرضه آن با قیمت مناسب برای مصرف کننده هدف خود را دنبال میکند این شرکت نیز با توجه به امکانات و سطح علمی کشور ، کمک به تولید علم و تکنولوژی که به صورت واردات آن از کشورهای پیشرفته انجام می شود را با رعایت کلیه قوانین واردات و استانداردها و داشتن نمایندگی از شرکت های معتبر مانند ASUS , ACER , LENOVO , SONY , DELL , HP , ... و رعایت کامل حقوق مصرف کننده توام با ارائه خدمات پس از فروش مناسب و با حداقل دریافت سود از مصرف کنندگان را خط مشی اصلی خود میداند.