پس از انتخاب کردن محصول مورد نظر خود،همانطور که در تصویر مشخص شده است بر روی "افزودن به سبد خرید" کلیک فرمایید.

 

در پنجره جدید باز شده با دو انتخاب "ادامه خرید" و "پرداخت نهایی" مواجه خواهید شد.اگر قصد خرید بیش از یک محصول از سایت را دارید باید گزینه "ادامه خرید" را انتخاب کرده و محصول بعدی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.در غیر اینصورت بر روی گزینه "پرداخت نهایی" کلیک فرمایید.

 

در پنجره جدید باز شده می توانید محصولات خریداری شده و قیمت نهایی که باید پرداخت نمایید را مشاهده و تایید نمایید.

قابل توجه است که برای ادامه عملیات خرید باید در سایت ما عضو شده باشید.

 بدین ترتیب پس وارد کردن "آدرس ایمیل" و "گذر واژه" خود بر روی گزینه "ورود" کلیک نمایید.

اگر هنوز در سایت ما عضو نشده اید می توانید پس از مراجعه به قسمت راهنما عضویت،به اعضای سایت ما بپیوندید.

پس از ورود به سایت،در صفحه جدید باز شده می توانید آدرس تحویل کالا و صدور صورت حساب خود را که قبلا وارد نموده اید را مشاهده کرده و تایید نمایید.پس از تایید آدرس خود،به گام بعد بروید.

 

در این قسمت شما می توانید روش ارسال کالای خریداری شده خود را انتخاب نمایید.برای ادامه خرید خود به گام بعد بروید.

در گام بعد شما می توانید یکی از سه روش "پرداخت توسط فیش بانکی" و یا "پرداخت توسط تمام کارت های عضو شتاب از طریق درگاه بانک ملت"  و یا " پرداخت هزینه در هنگام تحویل " را انتخاب نمایید.

 

پس از وارد کردن اطلاعات کارت و کلیک بر روی پرداخت، در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح باشد تائید پرداخت به شما نمایش داده شده که این تائیدیه به منزله واریز و خرید قطعی می باشد. 

در صفحه  باز شده پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز،با انتخاب گزینه "سفارشم را تایید میکنم" خرید شما تکمیل و به پایان خواهد رسید.

 

توصیه: رسید دیجیتالی پرداخت را که بانک به شما نمایش خواهد داد،یادداشت نموده و آن را تا زمان تحویل کالا نزد خود حفظ نمایید.

با کمال قدردانی و تشکر از مشتریان محترم و گرانقدر لوتوس.